Transport Polska-Norwegia

Transport Polska - Norwegia przez cały rok

Specjalizujemy się w usługach transportowych pomiędzy Polską a Norwegią. Transport jest organizowany przez cały rok.

Transport Polska - Norwegia przez cały rok

Nasze samochody

Posiadamy 16 składów ciężarowych (ciągnik plus naczepa). Nasze auta spełniają europejskie normy czystości spalin ( EURO6), są to samochody czołowych europejskich marek m.in. MERCEDES, SCANIA, DAF, VOLVO.

Na wyposażeniu każdego auta znajduje się zestaw nawigacji satelitarnej, służbowy telefon oraz niezbędne do załadunków wyposażenie kierowcy: kask, buty, okulary, kamizelka.

W okresie od jesieni do wiosny każde auto wyposażamy w opony zimowe oraz przy każdym aucie i naczepie znajdują się homologowane łańcuchy na koła (wymagane w relacjach norweskich i tranzycie przez Szwecję).

łańcuchy na koła

Naczepy w naszych składach to plandeki długie na 13,6m oraz 2,78m wysokie – tzw. „firanki” (33 miejsca paletowe), mają suwane dachy – możliwy załadunek górą. Są wyposażone w co najmniej 12 pasów do zabezpieczenia towaru, narożniki, maty antypoślizgowe, łańcuchy do zabezpieczenia ładunków.
 

Nasi kierowcy

Nasi kierowcy to fachowcy, cechuje ich wieloletnie doświadczenie w transporcie towarów po drogach w Norwegii, znajomość procedur celnych, ich zadaniem jest dopilnować, aby Państwa ładunek dotarł na czas, w wyznaczone miejsce i w nienaruszonym stanie.

Oferuję Państwu nasze usługi transportowo-spedycyjne:

Stawka obliczana indywidualnie, zawierająca opłaty drogowe, opłaty za mosty, promy, itp.

*Proszę pamiętać, że stawki obowiązują w dniu składania oferty i mogą ulec zmianie w zależności od kursu waluty EUR (kurs średni NBP) oraz opłat stałych (opłaty drogowe, paliwowe, inne). Na wysokość opłaty za transport wpływają takie czynniki jak częstotliwość zgłoszeń ładunków, rodzaj ładunku, jego waga, itp.

Nasze samochody

Możliwość realizacji zleceń w formule:

  • tylko export
  • tylko import
  • ładunki w dwie strony.

Nadmienię, że w realizacji zleceń będą pomocne moje liczne kontakty w firmach transportowych i spedycyjnych zarówno polskich jak i zagranicznych.

Zapraszam do współpracy, proszę określić interesujące Państwa relacje, rodzaj ładunku, częstotliwość wyjazdów – w oparciu o powyższe dane będę w stanie przedstawić konkretną i wiążącą ofertę.

Zawsze pozostaję do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu, e-mailem.

Z poważaniem, dyrektor ds. transportu i logistyki – Jarosław Ciepłowski

 

Kontakt

JTC Transport - Szczecin
ul. Szosa Stargardzka 20/22